Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #151384

kihangsúlyoznám, hogy az amcsi indexek gyakorlatilag stagnálnak rég, mondjuk chf-ben v. euroban mérve ;)

Az nem felértékelődés meg új csúcs, ha közben reálértékben nem változik semmi. Mert usd le, infla netán még rájön (amikor nem nulla), persze, hogy csak értéket tartva felmegy a rv. értéke. Sztem Európát és mindenek előtt Mo.-t húzták brutál túl....