Regisztráció Elfelejtett jelszó

Gondolkodási struktúrák (gyűjtőtopik)

elmondási torzítás (?)

#1490476 Ibiza Előzmény: #1490473

Ezt régóta megfigyeltem én is. Én kabalából vagy kabbalából nem mondom el a terveim. (Bár véleményeket kikérek olyanoktól akik már jártak azon az úton. )
Több dolog miatt sem.
1. jönnek a negativ energiák, nekik már 200éve eszükbe jutott, megpróbálták de ezért azért lehetetlen megcsinálni.
2. az ember dédelgeti a terveit dolgozik rajta, ha kell változtat vagy egyszer csak eldobja.
3. szerintem ha elmondod akkor nehezebbnek tűnik a megvalósitás, egy nagy teljesitmény lesz ha sikerül. Ha kijelölöd a célt az oda vezető út nagy része könnyebbnek tűnik.

Ha valaki rákérdez akkor elmondom mi volt vele a gond, ha megvalósul akkor úgy is látják.

elmondási torzítás (?)

#1490473 TrendMan

https://index.hu/tudomany/2023/01/14/terv-cel-megv...

"Dr. Peter M. Vishton szerint ha elmondjuk terveinket, idő előtti befejezettség érzése keletkezik az agyban, a szándék és a viselkedés közti szakadék megnő, miközben élénk mentális képek születnek fejünkben a fényes jövőről." :-)

Érdekes összefüggések jutnak az eszembe.

Ez is érdekes:

"Azt hisszük, ha elmondjuk, akkor követnünk is kell a célt, vagy csalónak és hazugnak tart majd a környezetünk. De ez nem igaz, a legtöbb ember nem törődik annyit a másikkal, hogy odafigyeljen rá, a cél felé tartó úton jár-e."

Szép gondolat!Mondjuk eb…

#1490260 TrendMan Előzmény: #1490249

Szép gondolat!

Mondjuk ebből nem tudjuk meg, hogy a Zorbán kormány hány évre tervezett.

Igaz ez vajon fordítva i…

#1490038 TrendMan Előzmény: #1490033

Igaz ez vajon fordítva is?

Aki kételkedik valamiben, az szakértő?

-------------------------------------------

"Főnök a beosztottnak:

– Tudja Molnár az a baj, hogy az okosak mindig kételkednek, a hülyék meg mindig mindenben holtbiztosak.

– És ez tényleg így van főnök?

– Így hát!"

Birds aren't real ...

#1438833 Ibiza Előzmény: #1438818

A dolgok 99%-ban laikus vagy, ettől még tények, hirek infók logikai sorrendezéséből még kialakithatsz saját véleményt.
Főleg olyan kérdésekben amit nem kivánnak az orrodra kötni.

Tavalyi hir volt, teljeskörűen feltérképezték az emberi gént.

Csak arra gondolj vizsgálgatnak országokat milyen népcsoportokból áll össze.
Ha ezt tudják akkor tudják azt is milyen népcsoportok mire érzékenyek. Vannak pl zsidókra jellemző intoleranciók..
Felfedezték, vannak alkoholista gének.
Vannak betegségek amik egyes népekre jellemzöbbek másoknál.
A betegségek 2 részből állnak egyik rész a genetika a másik a környezet és életmód. Létezik népekre jellemző életmód tehát csak rá kell erősiteni vagy tudhatják azt is melyik részét kell a dns-nek módositani és azt hogy lehet megtenni.
Kapsz oltásokat, használsz fogkrémeket, golyós deo-t vizet iszol.. ezer mód van rendszeresen bevigyenek valamit neked.