Még 1-2 év rutin, és már minden flottul fog menni:)
Hogy miért nyitottál longat az azért érdekelne...hatiban?
Összevissza állítottál be mindent,ennyi :D
profit védő kinyitott, longom nyílt mi történt?:)
OTI még nem töltötte be a rést, de szerintem be fogja, azért is vettem 300-on.
Tegnap is a józan észre kellett volna hallgatni 400as ellenállás alatt short,nem így tettem magamra vessek ha túl akarok járni azon ami műxik :D
Oti egyenlőre lefordult a tennapi maxról,Rg talán visszateszt vagy ennyi volt...
Sajnálom:(
Ezért várok én mindig 500 pontot, az a veszteség belefér. Nagyon sokszor megmentett már.
ugy értem, az index volt plusszban :)
Nekem 20e körül van az átlagom, így az pici plussban van mär egy ideje, de iolyen apróért nem adom
Én balga kistoppoltam magam délelőtt,én is plusszban lehetnék :(
Így van,ma újrajátszuk a tegnapot,kérdés ugyanaz lesz most is a vége?
Rg még nem is indult meg...
Nem biztos. Most a csokkeno csati tetejen vagyunk 60 percesen, ha innen tovabb fel, akkor lehet izgalom.
matgab faktort még felrakod az indikátorok közé, és meg is oldódott minden probléma :-DDD
Hát igen.
Azzal a programmal amivel te kereskedsz (és megmutattál nekem) nem is kell.
Vétel gomb napi min, eladás napi max.
Más opció nincs is benne...
:DD
"Hogy lehet támasz szintet meg ellenállást meghatározni kt játékban hatival. " - honnan tudjam, ha nem foglalkozom vele? :-DD
Szívesen elolvasnám, de nem is tudtam, hogy van blogod. Ha gondolod, PÜ-ben elküldhetnéd az elérési lehetőségeket.
Köszi:)