Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ricsi Előzmény: #148844

Sajnálom:(

Ezért várok én mindig 500 pontot, az a veszteség belefér. Nagyon sokszor megmentett már.