Re: nincs cím 2009. november 5. 11:32 Amatoregy Előzmény: #148814 Hát igen. Azzal a programmal amivel te kereskedsz (és megmutattál nekem) nem is kell. Vétel gomb napi min, eladás napi max. Más opció nincs is benne... :DD