Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Amatoregy Előzmény: #148814

Hát igen.

Azzal a programmal amivel te kereskedsz (és megmutattál nekem) nem is kell.

Vétel gomb napi min, eladás napi max.

Más opció nincs is benne...

:DD