Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #148808

megfelelne. De én nem foglalkozom a kt változásaival. Teszek rá, max. elvisz némi pénzt :) A nagypénz a mzgás modellezésében van, több ezer pontos elmozdulásokban. Vagy min. 4-500 pont. A többi nem érdekel. 500 pont nyerönél ha épp kicseszik velem a kt, és 150 pontomba kerül, akkor mi van? Legközelebb meg u.annyival jobban járok.