Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX0912

Re: nincs cím

#148870 Ricsi Előzmény: #148850

OTI még nem töltötte be a rést, de szerintem be fogja, azért is vettem 300-on.

Re: nincs cím

#148850 Waszeitung Előzmény: #148847

Tegnap is a józan észre kellett volna hallgatni 400as ellenállás alatt short,nem így tettem magamra vessek ha túl akarok járni azon ami műxik :D

Oti egyenlőre lefordult a tennapi maxról,Rg talán visszateszt vagy ennyi volt...

Re: nincs cím

#148847 Ricsi Előzmény: #148844

Sajnálom:(

Ezért várok én mindig 500 pontot, az a veszteség belefér. Nagyon sokszor megmentett már.

Re: nincs cím

#148845 rbbj11 Előzmény: #148844

ugy értem, az index volt plusszban :)

Nekem 20e körül van az átlagom, így az pici plussban van mär egy ideje, de iolyen apróért nem adom

Re: nincs cím

#148838 Waszeitung Előzmény: #148837

Így van,ma újrajátszuk a tegnapot,kérdés ugyanaz lesz most is a vége?

Rg még nem is indult meg...

Re: nincs cím

#148837 akpo7 Előzmény: #148824

Nem biztos. Most a csokkeno csati tetejen vagyunk 60 percesen, ha innen tovabb fel, akkor lehet izgalom.

Re: nincs cím

#148821 rbbj11 Előzmény: #148818

matgab faktort még felrakod az indikátorok közé, és meg is oldódott minden probléma :-DDD

Re: nincs cím

#148818 Amatoregy Előzmény: #148814

Hát igen.

Azzal a programmal amivel te kereskedsz (és megmutattál nekem) nem is kell.

Vétel gomb napi min, eladás napi max.

Más opció nincs is benne...

:DD

Re: nincs cím

#148814 rbbj11 Előzmény: #148812

"Hogy lehet támasz szintet meg ellenállást meghatározni kt játékban hatival. " - honnan tudjam, ha nem foglalkozom vele? :-DD

Re: nincs cím

#148813 Ricsi Előzmény: #148803

Szívesen elolvasnám, de nem is tudtam, hogy van blogod. Ha gondolod, PÜ-ben elküldhetnéd az elérési lehetőségeket.

Köszi:)

Re: nincs cím

#148812 Amatoregy Előzmény: #148811

Félre értesz.

Elemzésre gondoltam. Hogy lehet támasz szintet meg ellenállást meghatározni kt játékban hatival. 150-200 pont oda vissza játszik.

A nagy elmozdulásokban egyetértünk.

Van 9900-ról hati longom.

Dobjam már?

Még viccnek is gyenge... :)