Regisztráció Elfelejtett jelszó

Auto-motor technika

Re: nincs cím

#717103 Zotya32 Előzmény: #717099

ok. hová küldjem a szakácsot? :)

astra 1.9 diesel az jó? gondolom amiket árulnak az mind német és legalább 100.000 km vissza lett benne tekerve... :)

Ma sűrű napom volt, 2 a…

#717101 KawaBazsy

Ma sűrű napom volt, 2 autót is vettünk. Egyrészt lőttünk a sógornőmnek egy 10 éves Corollát, 3 ajtósat, 1.4vvti, jól ismerem a típust, hajtottam ilyet cégesben évekig. Matgabot is ilyenre beszéltem rá.. :-) Magamnak meg céges kocsinak egy Astma Combit. 1.9 CDti, 150 ló, 6-os váltó, megy, mint az ökör, s nem eszik sokat. Sumér, neked tetszene, ha a Rönyó is bejön.. :-) Lecserélem majd egy pickupra, ha lazul a költségvetésem (arra mindent el tudok számolni), de egyelőre yo lesz. Bnőt meg el kezdtem fűzni, h cseréljük le a Civicet egy hobby autóra, úgyis keveset használja.. :-)

Re: nincs cím

#716559 KawaBazsy Előzmény: #716542

A csecsembe már, mit sírsz, ki tudod fizetni.. vagy túlzottan viszi a zasszony a lét? :-)

Re: nincs cím

#716542 matgab Előzmény: #716540

bazzeg, azért az más, egy kis térdelést én is bevállalnék, ha harmad ennyit kellene fizetnem.. Van az a pénz...:-)

Re: nincs cím

#716540 Ddavid Előzmény: #716537

Kicsit off ,de haveromékat Spanyolországban "fülelték" le. 50 helyett 90-el ment +kanyarodó járművet került ki záróvonalnál.

Utánuk ment a rendőr és kajak letérdeltették megbilincselve + hasonló összeget kellett fizetni.

Azt mondta többet nem megy oda...

:S

Re: nincs cím

#716537 matgab Előzmény: #716497

az olasz is egy ritka **** állam...

nyáron 50 helyett 65-tel mentem, meg 60 helyett 75-tel, és kaptam 300 EUR büntit, amit ha 5 napon belül befizetek, akkor nem emelnek meg 30%-kal...

Igazán jó fejek...

De ha megfellebbezem és nem lenne igazam, akkor duplázzák a büntetést...

Kötsög ez az egész EU, wazzeg...

Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata, hogy mit lehet/lehetett volna csinálni (azon kívül, hogy nem "száguldozni")??

Re: nincs cím

#716400 Sumér harcos Előzmény: #716399

de ezen túl biztosan nehezebb az eladása,mint egy Toyota AYgo plusz- alap "bicigli"(nepper szlogen) nyereménynek az OTP-től.....

a mini -kicsi,drága,prémimum....de gondolom nem lehetetlen.

Re: nincs cím

#716399 Sumér harcos Előzmény: #716390

éppen ezt akartam én is javasolni....:)

maximálisan 1et értek.....vastagon kiemelni,hogy nyeremény a gép,a legjobban hangzó szó lesz a hirdetésben,sőt azonnal ezzel a szóval kezdeni a hirdetést.

Re: nincs cím

#716390 KawaBazsy Előzmény: #716359

Figy, 1 tanács, eladtam már pár tucat járgányt.. írj már egy rendes hirdetést, ahol írsz a kocsiról, leírod, h nyeremény, azért eladó, stb. Extrákat az extra listában is megtalálni egy hasábbal feljebb, csak a szokásostól eltérő dolgokat érdemes itt kiemelni. Ha nagyon nem megy, segítek, de akkor megyek is vele 1 kört.. :-)

Re: nincs cím

#716359 Zotya32 Előzmény: #716313

még mindig megvan, ha vkit érdekel.... vagy ha van ismerős akit érdekelhet, akár karácsonyra. :)

http://www.hasznaltauto.hu/auto/mini/cooper/mini_cooper_1.5automata-8425204

az ár irányár, reális keretek között... :)

(viszonyításként 2 másik hirdetés:

http://www.premiumautok.hu/mini/auto/00005116/1/0/mini-mini-cooper-benzin/

http://www.premiumautok.hu/mini/auto/00005713/1/0/mini-mini-cooper-benzin/ )