Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1112

Látom a fórum forgalma e…

#446525 kelvin

Látom a fórum forgalma egyenlő a hatiéval ==> 0

Érdektelen egy nap.

Napi összefoglaló eddig:

Otp tilitoli, se emelkedni se esni nem akar

Mol: tartják a támaszt(17.500) erővel, illetve kezdik venni és felhúzni záróra legalább

ricsi: folyamatos srv - magáért beszél

mtel: semmi mozgás

sum: egész hazai piac érdektelen, viszont a külföldi piaci környezet kissé ideges (német bankok, francia csődkockázat, amcsi adósságplafon.)

Ennek megfelelően állnak viszonylag jelentősebb mínuszban az indexek.

Re: infokeres

#446448 kelvin Előzmény: #446443

Betettem link ajánlóba az oldalon, pár nap múlva elérhető lesz a kereskedések rovatban!

Aki keresi ott találja!

Re: infokeres

#446445 Rozsdáskilincs Előzmény: #446441

Ja kérem a tetteink és az optimális lehetőségeik ritkán esnek egybe:-)

Hétvégén kicsit visszanéztem a hétre. Majd megállapitottam jó nagy **** vok ott volt a long setup csak nem vettem észre, illetve ez sem igaz mer láttam. Egyszerüen nem vettem figyelembe. Most meg az a helyzet áll fen hogy baromi közel vagyunk egy short setuphoz. Mivel még nem valósúlt meg igy kénytelen vagyok csökkenteni a kitetségemet. Részemről ennyi.

Re: infokeres

#446444 kelvin Előzmény: #446442

igen elég sok fizetős része van, de nem tudtam pontosan milyen igényeid vannak :)

Amit utoljára linkeltem az egész ó viszont

Re: infokeres

#446442 rbbj11 Előzmény: #446430

kösz, az elsőre közben rá is bukkantam, de ott elég sok minden fizetős. Meg olyan hülyén van megcsinálva, hogy az ex-div.-ket nem lehet megnézni EGY hosszú rv-listában, és havonta kell keresgélni, ráadásul nem rakhatóak abc-sorrendbe. No meg pl. France telecom-ra abszolút fals ill. hiányzó az adat

Re: infokeres

#446441 Waszeitung Előzmény: #446436

Hali,tartom igen,bár többet kerestem volna ha forgolódok,de ez az imf történet eléggé derült égből jött számomra! :D

Re: infokeres

#446436 Rozsdáskilincs Előzmény: #446422

Budfox!

A cikket olvasva nekem úgy tünnik magyarország kormánya csak abban az esetben válhat hiteslessé, ha nem a magafeje után megy. Tetszik:-) Bólogató jancsiként mingyá nőne a hitelesség:-)

Waszi tartod még a pozit?

Re: infokeres

#446434 Rozsdáskilincs Előzmény: #446422

Budfox!

A cikket olvasva nekem úgy tünnik magyarország kormánya csak abban az esetben válhat hiteslessé, ha nem a magafeje után megy. Tetszik:-) Bólogató jancsiként mingyá nőne a hitelesség:-)

Waszi tartod még a pozit?

infokeres

#446355 rbbj11

vki tud nekem olyan oldalt mondani, ahol osztalékrészvények várható osztalékát (vagy utolsó évit) látom, és annak idejét. Érdekelne az összes európai és amcsi részvényre is ilyen.

Re: nincs cím

#446190 Rozsdáskilincs Előzmény: #446107

Hathor! Szvsz nem csoda hogy hasonlit mivel másképp nem lehet behuzni azt a varázsvonalat:-) Volt aki már az első kétcsúcsnál behúzta:-) Az meg ugye még korábban volt.

Re: nincs cím

#446189 Rozsdáskilincs Előzmény: #446145

Ibiza:-)

A trédertől okosabb ember nem létezik. Ezért tréderek és nem államfők vagy magas pozicót betőltők:-) Túl okos ahhoz hogy egy ilyen felelős posztot betölthetne.:-)

Re: nincs cím

#446145 Ibiza Előzmény: #446127

http://stooq.hu/q/?s=^bux&c=3m&t=l&a=ln&b=0

http://finance.yahoo.com/echarts?s=^GSPC#chart1:symbol=^gspc;range=3m;indicator=volume;charttype=line;crosshair=on;ohlcvalues=0;logscale=on;source=undefined

egyformán mozgunk a világgal..csak mi hektikusabban..

pár kérdést azért fel lehet tenni

-"ezek" csak azért jöttek tönkretegyék az országot? az az érdekük?

- "ezek" tök hüjék, egy frissen végzett vízszerelő is jobban tud náluk mindent?

- mi van ha keményen és következetesen végigvisznek egy győztes szisztémát?

-érdemes e nyúlkodni amikor szétrabolták az országot és még a fejedre is sz@rnak..

- talán a háttérben nagyobb dolgok vannak mint látjátok..én nagyon ezt érzem..