Re: infokeres
BudFox Előzmény: #446355http://www.portfolio.hu/gazdasag/napokon_belul_robbanhat_az_ujabb_bomba_az_usa-ban.158648.html
nem lesz itt a héten talán emelkedés...USA -t leminősíthetik megint...nyakig ül az adósságban
http://www.portfolio.hu/gazdasag/napokon_belul_robbanhat_az_ujabb_bomba_az_usa-ban.158648.html
nem lesz itt a héten talán emelkedés...USA -t leminősíthetik megint...nyakig ül az adósságban