Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #444373Rozsdáskilincs!
megtaláltam első blogomat az oldalon.
Az a címe, hogy BUX Max 14.000es célárral. Ezt 2010.Májusában készítettem, ha jól látom!
Igen hosszú speki.. elvileg az volnék.. nem szabad ezt mindennap nézni.
a blogom 2010.05.havából.
http://www.stocklandyard.hu/blog/show/510/BUX-max-14.000es-celarral
kisértetiesen hasonlít a képedre, csak én másfél éve csináltam ,-)