Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #444373

Rozsdáskilincs!

megtaláltam első blogomat az oldalon.

Az a címe, hogy BUX Max 14.000es célárral. Ezt 2010.Májusában készítettem, ha jól látom!

Igen hosszú speki.. elvileg az volnék.. nem szabad ezt mindennap nézni.

a blogom 2010.05.havából.

http://www.stocklandyard.hu/blog/show/510/BUX-max-14.000es-celarral

kisértetiesen hasonlít a képedre, csak én másfél éve csináltam ,-)