Re: nincs cím
Ibiza Előzmény: #446127http://stooq.hu/q/?s=^bux&c=3m&t=l&a=ln&b=0
egyformán mozgunk a világgal..csak mi hektikusabban..
pár kérdést azért fel lehet tenni
-"ezek" csak azért jöttek tönkretegyék az országot? az az érdekük?
- "ezek" tök hüjék, egy frissen végzett vízszerelő is jobban tud náluk mindent?
- mi van ha keményen és következetesen végigvisznek egy győztes szisztémát?
-érdemes e nyúlkodni amikor szétrabolták az országot és még a fejedre is sz@rnak..
- talán a háttérben nagyobb dolgok vannak mint látjátok..én nagyon ezt érzem..