Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #446127

http://stooq.hu/q/?s=^bux&c=3m&t=l&a=ln&b=0

http://finance.yahoo.com/echarts?s=^GSPC#chart1:symbol=^gspc;range=3m;indicator=volume;charttype=line;crosshair=on;ohlcvalues=0;logscale=on;source=undefined

egyformán mozgunk a világgal..csak mi hektikusabban..

pár kérdést azért fel lehet tenni

-"ezek" csak azért jöttek tönkretegyék az országot? az az érdekük?

- "ezek" tök hüjék, egy frissen végzett vízszerelő is jobban tud náluk mindent?

- mi van ha keményen és következetesen végigvisznek egy győztes szisztémát?

-érdemes e nyúlkodni amikor szétrabolták az országot és még a fejedre is sz@rnak..

- talán a háttérben nagyobb dolgok vannak mint látjátok..én nagyon ezt érzem..