Amúgy a Frontin hatásos, mostanság, hogy az Estar 5500 környékén van, segít elalukálni...
Amúgy a Frontin hatásos, mostanság, hogy az Estar 5500 környékén van, segít elalukálni...
Mostmár totális a káosz a topikban ezügyben.
Az otit ütötték fejbe 3X
A ricsi csak lefordúl az ellenálásról hetesen
A mol pihizik de véleményem szerint nincs rosz paszban érdemes lehet figyelni
A matyi középtávon dupla alj lehet naposon csak visszatesztben van
A kép vegyes de rövid időnbelül jórafordúlhat én ricsit látom a leggyengébnek
Hati 15 percesen lehet hogy a jobb vállat rajzoljuk, talán holnap le is törjük.
Azt mondtad háromszor 3x ütötték vissza,ebből nekem az jön le hogy felfelé akar kitörni mert visszaütötték...ha lefelé tartana akkor felrúgták volna :D
Rigójancsi az van..néha :-))
áh..OTP -t megint ki akarják töretni....mintha ingyen lenne...minden szinten, ami 3500 alatt van.
Te Bud, feltűnően sokat zsidózol, nem vagy Te egy kicsit antiszemita? Ezek után lemerem fogadni, hogy Rigó Jancsit sem kapni nálatok. :-)
Igen ez számomra is nyitva maradt ebben a hsz.ben.
Rozsdáskilincset ismerve lefele törik, csak hogy a fejét honnan dugja ki? Mi ez kisbaba? ami negyedik próbálkozásra kipottyan? Nézem ezt a két hetes oldalazást, de így sem találom a megoldást.
ezek szerint felfele megy ki.
Számomra a csökkenő háromszög a támpont lefele, felfele a kettős alj, leszorító kivitele fel.
de olyan is van hogy 3-szor megyünk neki az ellenállásnak és 4.-szerre átviszi.....nagy forgalommal....mondjuk most nincsen nagy forgalom...tegnap sem volt.....
esésben viszont nagyon nagy volt a forgalom..
talán nem lesz fölfelé menetel ..még.
Egon remélem bejön az 1800 -as OTP -d::D
időtáv?
Fel vagy letörünk? :D
2 hete sétálgat a sávban 3szor dugta ki a buksikályát eddig mindig fejbe kólintották
speki babona szerint 4 e törik csak úgy ropog mikor törik:-)
Ha az SP is úgy akarja....ha nyitás után esés lesz és nem rally akkor lemehetünk akár 3000 -re is...alá szerintem kizárt...
valaki nagyon sok milliárdért akar mostanában OTP -be fektetni..míg kitart a pénze..addig itt sávozgatunk..
3120-3083körüli nyakvonallal lemehetne 3050körülre
DAX és S&P futi 50napos mozgóátlag alatt van egy napos dojival egyelőre, kb.ez maradhat a kép estére, holnap meg mehetne le.
ezek a zsidók is nagyon értenek az ilyenfajta manipulációkhoz....
Richter keményen törte a támaszát...34.100 volt a támasz...már jócskán alámentünk...támasz csak 32.000
OTP meg szépen lefordult a 3150 -es ellenállásról..nagyjából 3125 volt a legmagasabb amit láttam...
MOL is szépen lefele tart....
egyedül az OTP keménykedik még...nem bír a "megérdemelt" 1800 ra esni
Zöld futi nyitás,majd -0,5% ra bevágás,+1% ba felhúzás,majd újra pirosban most már...bámulatos ez a mai karrier!
nézzrá középtávon ellenálásról fordult tett egy próbát nem ment hát ócsittyák még egy kicsit 3 hete csorog