Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1112

Re: kj

#449504 matgab Előzmény: #449499

Amúgy a Frontin hatásos, mostanság, hogy az Estar 5500 környékén van, segít elalukálni...

Re: nincs cím

#449503 Rozsdáskilincs Előzmény: #449491

Mostmár totális a káosz a topikban ezügyben.

Az otit ütötték fejbe 3X

A ricsi csak lefordúl az ellenálásról hetesen

A mol pihizik de véleményem szerint nincs rosz paszban érdemes lehet figyelni

A matyi középtávon dupla alj lehet naposon csak visszatesztben van

A kép vegyes de rövid időnbelül jórafordúlhat én ricsit látom a leggyengébnek

Re: kj

#449487 BudFox Előzmény: #449483

Rigójancsi az van..néha :-))

áh..OTP -t megint ki akarják töretni....mintha ingyen lenne...minden szinten, ami 3500 alatt van.

Re: kj

#449483 Frontin Előzmény: #449469

Te Bud, feltűnően sokat zsidózol, nem vagy Te egy kicsit antiszemita? Ezek után lemerem fogadni, hogy Rigó Jancsit sem kapni nálatok. :-)

Re: nincs cím

#449482 Hathor Előzmény: #449477

Igen ez számomra is nyitva maradt ebben a hsz.ben.

Rozsdáskilincset ismerve lefele törik, csak hogy a fejét honnan dugja ki? Mi ez kisbaba? ami negyedik próbálkozásra kipottyan? Nézem ezt a két hetes oldalazást, de így sem találom a megoldást.

ezek szerint felfele megy ki.

Számomra a csökkenő háromszög a támpont lefele, felfele a kettős alj, leszorító kivitele fel.

Re: nincs cím

#449481 BudFox Előzmény: #449475

de olyan is van hogy 3-szor megyünk neki az ellenállásnak és 4.-szerre átviszi.....nagy forgalommal....mondjuk most nincsen nagy forgalom...tegnap sem volt.....

esésben viszont nagyon nagy volt a forgalom..

talán nem lesz fölfelé menetel ..még.

Egon remélem bejön az 1800 -as OTP -d::D

Re: nincs cím

#449475 Rozsdáskilincs Előzmény: #449472

2 hete sétálgat a sávban 3szor dugta ki a buksikályát eddig mindig fejbe kólintották

speki babona szerint 4 e törik csak úgy ropog mikor törik:-)

Re: nincs cím

#449472 BudFox Előzmény: #449470

Ha az SP is úgy akarja....ha nyitás után esés lesz és nem rally akkor lemehetünk akár 3000 -re is...alá szerintem kizárt...

valaki nagyon sok milliárdért akar mostanában OTP -be fektetni..míg kitart a pénze..addig itt sávozgatunk..

Re: nincs cím

#449470 Hathor Előzmény: #449468

3120-3083körüli nyakvonallal lemehetne 3050körülre

DAX és S&P futi 50napos mozgóátlag alatt van egy napos dojival egyelőre, kb.ez maradhat a kép estére, holnap meg mehetne le.

Re: nincs cím

#449468 BudFox Előzmény: #449462

Richter keményen törte a támaszát...34.100 volt a támasz...már jócskán alámentünk...támasz csak 32.000

OTP meg szépen lefordult a 3150 -es ellenállásról..nagyjából 3125 volt a legmagasabb amit láttam...

MOL is szépen lefele tart....

egyedül az OTP keménykedik még...nem bír a "megérdemelt" 1800 ra esni

kj

#449467 Waszeitung

Zöld futi nyitás,majd -0,5% ra bevágás,+1% ba felhúzás,majd újra pirosban most már...bámulatos ez a mai karrier!