Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: fd

Frontin Előzmény: #449458

Azt egyébként tudja valaki hogy miért pont a Richtert viseli meg leginkább a kamatyemelés a Teló helyett?