Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #449470Ha az SP is úgy akarja....ha nyitás után esés lesz és nem rally akkor lemehetünk akár 3000 -re is...alá szerintem kizárt...
valaki nagyon sok milliárdért akar mostanában OTP -be fektetni..míg kitart a pénze..addig itt sávozgatunk..