Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #449462

Richter keményen törte a támaszát...34.100 volt a támasz...már jócskán alámentünk...támasz csak 32.000

OTP meg szépen lefordult a 3150 -es ellenállásról..nagyjából 3125 volt a legmagasabb amit láttam...

MOL is szépen lefele tart....

egyedül az OTP keménykedik még...nem bír a "megérdemelt" 1800 ra esni