Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #449462Richter keményen törte a támaszát...34.100 volt a támasz...már jócskán alámentünk...támasz csak 32.000
OTP meg szépen lefordult a 3150 -es ellenállásról..nagyjából 3125 volt a legmagasabb amit láttam...
MOL is szépen lefele tart....
egyedül az OTP keménykedik még...nem bír a "megérdemelt" 1800 ra esni