Re: kj 2011. november 29. 15:40 Frontin Előzmény: #449469 Te Bud, feltűnően sokat zsidózol, nem vagy Te egy kicsit antiszemita? Ezek után lemerem fogadni, hogy Rigó Jancsit sem kapni nálatok. :-)