Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: kj

Frontin Előzmény: #449469

Te Bud, feltűnően sokat zsidózol, nem vagy Te egy kicsit antiszemita? Ezek után lemerem fogadni, hogy Rigó Jancsit sem kapni nálatok. :-)