Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1112

Re: .........

#443110 Fornit Előzmény: #443102

Ja, csábító... viszont promton bluet nem vennék egyenlőre.

Úgyhogy én sem teszem.

Re: .........

#443088 Hathor Előzmény: #443074

Ibiza szokta mondani expresszionisták a képeim néha, rajzoltam egy olyasmit:

"szépek a rajzaid sok munka van benne..mondjuk néha expresszionisták ,) de jók.."

By Ibiza

http://postimage.org/image/qrast90gv/full/

egyébként 170es KT-t a népnek mínuszban wazze.. 520as Bux mellé 350es Hati.

Re: .........

#443074 Frontin Előzmény: #443058

Szvsz sokkal feljebb már nem mehetünk, Mol 16.500-nál betetőzni látszik, Otp 3000-nél, Rg-t 200 napos talán megfogja, Teló sz@r. Talán elindulunk lefelé, hacsak külföld nem akar még picit hősködni.

Re: .........

#443070 BudFox Előzmény: #443042

megint az megy mint tegnap... a jobb váll duplázódik meg, ha nem megy fölé akkor van még helye a shortnak.

Egon is lát még esélyt a shorthoz.

Re: .........

#443058 Waszeitung Előzmény: #443048

Mingyá oda kerülünk...promt eléggé előreszaladt!

Érdekes hogy csak nálunk van ilyen nagy hepi.

Re: .........

#443042 Ibiza Előzmény: #442968

én is 450en a 480as pakkom..srDTshort.. 16k-n visszaveszem vagy 15.800körül..

Re: .........

#443040 Hathor Előzmény: #443026

jogos ,-)

picit visszajöttek háromszögekbe.

Érdekes, hogy olajban sp-ben emelkedő ék van.

Dax, eur/usd-ban emelkedő háromszöget látok.

A kettő ellentétes irányú. Mondjuk mint mondtam az SP ék jobb vállban épül.

BUX meg nem akar visszjönni 500alá.

Re: .........

#443038 Frontin Előzmény: #443030

SnP egyébként szvsz 1230 alá fog ma zárni, van egy elképzelésem miért, de nem akarom elkiabálni.

Re: .........

#443036 Waszeitung Előzmény: #443026

Pár kontit adtam én is,de Oti közel van 3e hez,Molly pedig 16,4e-hez...meglássuk.

Benne lennék egy sávban 16-16,5e között,most gondolom nem lesz belőle semmi!

Re: .........

#443030 Hathor Előzmény: #443024

Indexek indikátorai, határidős indexek.

Egyébként Futures

Csillusunk jut eszembe a kérdésekről

Ő nyomta a kérdéseket régen ,-)

Egyébként nyugodtan, de van kezdők topikja is.

Re: .........

#443026 Frontin Előzmény: #443017

Remélem nagyjából itt lesz a teteje mára, a longosok kerestek ma már, ezek után én is szeretnék egy kicsit nap végéig.

Re: .........

#443017 Hathor Előzmény: #443012

Számomra mondjuk nem mindegy hol hülyéskednek.

Ha egy emelkedő háromszögben, akkor igyekszem komolyan venni ,-)

OTP 4.8%nál.. nem rossz.