Re: ......... 2011. november 11. 9:53 Hathor Előzmény: #443012 Számomra mondjuk nem mindegy hol hülyéskednek. Ha egy emelkedő háromszögben, akkor igyekszem komolyan venni ,-) OTP 4.8%nál.. nem rossz.