Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: .........

Hathor Előzmény: #443012

Számomra mondjuk nem mindegy hol hülyéskednek.

Ha egy emelkedő háromszögben, akkor igyekszem komolyan venni ,-)

OTP 4.8%nál.. nem rossz.