Ja, csábító... viszont promton bluet nem vennék egyenlőre.
Úgyhogy én sem teszem.
Ja, csábító... viszont promton bluet nem vennék egyenlőre.
Úgyhogy én sem teszem.
Ilyen kt-ra venni kellene asszem...de én nem teszem.
hopp, otp-be akartam írni..
na mindjárt kitalálok valami postot ide..
Ibiza szokta mondani expresszionisták a képeim néha, rajzoltam egy olyasmit:
"szépek a rajzaid sok munka van benne..mondjuk néha expresszionisták ,) de jók.."
By Ibiza
http://postimage.org/image/qrast90gv/full/
egyébként 170es KT-t a népnek mínuszban wazze.. 520as Bux mellé 350es Hati.
-150 pont kt...vááá,se longosnak,se shortosnak nem jó,ez ám a jó piac!
Szvsz sokkal feljebb már nem mehetünk, Mol 16.500-nál betetőzni látszik, Otp 3000-nél, Rg-t 200 napos talán megfogja, Teló sz@r. Talán elindulunk lefelé, hacsak külföld nem akar még picit hősködni.
Most meg bölcsen hallgatok:-D
meg utánaolvasok a dolgoknak.
megint az megy mint tegnap... a jobb váll duplázódik meg, ha nem megy fölé akkor van még helye a shortnak.
Egon is lát még esélyt a shorthoz.
Mingyá oda kerülünk...promt eléggé előreszaladt!
Érdekes hogy csak nálunk van ilyen nagy hepi.
én is 450en a 480as pakkom..srDTshort.. 16k-n visszaveszem vagy 15.800körül..
jogos ,-)
picit visszajöttek háromszögekbe.
Érdekes, hogy olajban sp-ben emelkedő ék van.
Dax, eur/usd-ban emelkedő háromszöget látok.
A kettő ellentétes irányú. Mondjuk mint mondtam az SP ék jobb vállban épül.
BUX meg nem akar visszjönni 500alá.
SnP egyébként szvsz 1230 alá fog ma zárni, van egy elképzelésem miért, de nem akarom elkiabálni.
Pár kontit adtam én is,de Oti közel van 3e hez,Molly pedig 16,4e-hez...meglássuk.
Benne lennék egy sávban 16-16,5e között,most gondolom nem lesz belőle semmi!
Indexek indikátorai, határidős indexek.
Egyébként Futures
Csillusunk jut eszembe a kérdésekről
Ő nyomta a kérdéseket régen ,-)
Egyébként nyugodtan, de van kezdők topikja is.
Remélem nagyjából itt lesz a teteje mára, a longosok kerestek ma már, ezek után én is szeretnék egy kicsit nap végéig.