Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: .........

Hathor Előzmény: #443074

Ibiza szokta mondani expresszionisták a képeim néha, rajzoltam egy olyasmit:

"szépek a rajzaid sok munka van benne..mondjuk néha expresszionisták ,) de jók.."

By Ibiza

http://postimage.org/image/qrast90gv/full/

egyébként 170es KT-t a népnek mínuszban wazze.. 520as Bux mellé 350es Hati.