Re: .........
Hathor Előzmény: #443074Ibiza szokta mondani expresszionisták a képeim néha, rajzoltam egy olyasmit:
"szépek a rajzaid sok munka van benne..mondjuk néha expresszionisták ,) de jók.."
By Ibiza
http://postimage.org/image/qrast90gv/full/
egyébként 170es KT-t a népnek mínuszban wazze.. 520as Bux mellé 350es Hati.