Re: .........
Waszeitung Előzmény: #443026Pár kontit adtam én is,de Oti közel van 3e hez,Molly pedig 16,4e-hez...meglássuk.
Benne lennék egy sávban 16-16,5e között,most gondolom nem lesz belőle semmi!
Pár kontit adtam én is,de Oti közel van 3e hez,Molly pedig 16,4e-hez...meglássuk.
Benne lennék egy sávban 16-16,5e között,most gondolom nem lesz belőle semmi!