Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

bargain_hunter Előzmény: #310838

Mivelhogy te már lassacskán 3 éve itt szédelegsz a tőzsde meg a Rába közelében, pont tőled vártam egy rajzocska félét, hogy mi is lesz ezzel a szerencsétlen elhanyagolttal, forgalom nélkül.

Alkothatnál valamit nekünk. :-)

Kapaszkodó ez a füles csészike amiből kitörtünk, ezt összevetheted a tavaszi

csészikével, és abból tán lehet spekulálni a közeljövőben várható történésekre.

Ha minden úgy alakul mint akkor, ki kell jönni egy két héten belüli kellemes célárnak.

Lássuk! ;-)