Re: nincs cím
bargain_hunter Előzmény: #310838Mivelhogy te már lassacskán 3 éve itt szédelegsz a tőzsde meg a Rába közelében, pont tőled vártam egy rajzocska félét, hogy mi is lesz ezzel a szerencsétlen elhanyagolttal, forgalom nélkül.
Alkothatnál valamit nekünk. :-)
Kapaszkodó ez a füles csészike amiből kitörtünk, ezt összevetheted a tavaszi
csészikével, és abból tán lehet spekulálni a közeljövőben várható történésekre.
Ha minden úgy alakul mint akkor, ki kell jönni egy két héten belüli kellemes célárnak.
Lássuk! ;-)