Hozzászólás
zeeh_Újabb faktorom van kialakulóban.
Eddig akkor rallyzott az általam kiszemelt papírok vaalmelyike az utóbbi 1-2 hónapban, amikor nem voltam gépközelben pár percre vagy 1-2 óráig.
Hétfőn nyitás előtt vettem volna RFV-t, de visszavontam, mert egész nap nem tudtam volna ránézni, erre valami 200 pontot foghattam volna vele db-onként.
Tegnap nyitás előtt beálltam Rábába 948-ra, de visszavontam szintén a fenti ok miatt, erre hol volt az alja? 948-on és ráadásul mindent megkaptam volna, amit akartam. :-/
Most kezd olyan érzésem lenni, hogy kéne venni egy nagy adag ecot...