Re: nincs cím
Zabás Előzmény: #311082annak ellenére, hogy az ipari megrendelésünk nagyon jó lett! És ki rendelne, ha nem a gépipar a legtöbbet.
LAssan autó nagyhatalom leszünk, egymás után települnek újabb gyárak + a meglévők is folyamatosan fejlesztenek bővülnek, és ennek a legnagyobb nyertese a RÁBÁnak kéne lennie.
Eddig is rendesen kivette a részét és ezek után szerintem kapacitás hiánnyal fognak inkább küzdeni.