Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zabás Előzmény: #311082

annak ellenére, hogy az ipari megrendelésünk nagyon jó lett! És ki rendelne, ha nem a gépipar a legtöbbet.

LAssan autó nagyhatalom leszünk, egymás után települnek újabb gyárak + a meglévők is folyamatosan fejlesztenek bővülnek, és ennek a legnagyobb nyertese a RÁBÁnak kéne lennie.

Eddig is rendesen kivette a részét és ezek után szerintem kapacitás hiánnyal fognak inkább küzdeni.