Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #317306

Én még otira vevő lettem volna abban bízva, hogy ezzel fogják visszahúzni a BUX-ot zárásra, de látva az eddigieket, kezdek kételkedni ebben a visszahúzásban.