Re: nincs cím 2010. október 22. 9:22 zeeh_ Előzmény: #317293 Én inkább mozizok, RFV-be, Rábába most belenyúlni "életveszély". Rohadt BUX-ot tuti visszahúzzák közel -1%-ról vagy OTP-vel vagy MOL-lal.