Regisztráció Elfelejtett jelszó

RÁBA fórum

Hümm ... hümm ... 900 i…

#317671 GáborGábor

Hümm ... hümm ...

900 is kaptam.

Kezdek besokallni belőle ...

Lassan 50% -om Rába lesz ...

No, még talán 880 -on egy próba - oszt, ölég is ...

Re: nincs cím

#317601 apafi Előzmény: #317493

Remélem lesznek azért okos külföldi alapok, akik a "jóárasított" pépöröket meg megveszik.

Re: nincs cím

#317409 apafi Előzmény: #317364

Egist még csak egyenesekkel szúrkálják, horog később jön. BUMIX szép kövér mínuszban.

Re: nincs cím

#317399 zeeh_ Előzmény: #317364

De csúnya...

882

880-on végre védőfal látszik, 17k. Itt érdemes lehet már csipegetni, csak aztán nehogy kiderüljön, hogy a pénztárnak van még önteni valója.

Re: nincs cím

#317363 zeeh_ Előzmény: #317360

Majd kiderül, de a helyükben én is így kezdeném, először az apraját, mert azokkal lehet nagyot bukni.

Re: nincs cím

#317360 apafi Előzmény: #317346

Ha befejezték a kis papírokat, jöhetnek a nagyobbak?

Ma az FHB is társult hozzájuk.

szerk: Jött a TVK is.

Re: nincs cím

#317310 zeeh_ Előzmény: #317306

Én még otira vevő lettem volna abban bízva, hogy ezzel fogják visszahúzni a BUX-ot zárásra, de látva az eddigieket, kezdek kételkedni ebben a visszahúzásban.

Re: nincs cím

#317299 Fornit Előzmény: #317297

Igen, most kispapírokkal nem mernék most kezdeni, ki tudja melyiket találják még be.

Re: nincs cím

#317297 zeeh_ Előzmény: #317293

Én inkább mozizok, RFV-be, Rábába most belenyúlni "életveszély".

Rohadt BUX-ot tuti visszahúzzák közel -1%-ról vagy OTP-vel vagy MOL-lal.

ha úgy tudnék nyerni, mi…

#317294 Stoki

ha úgy tudnék nyerni, mint ahogyan bukni..................

Re: nincs cím

#317292 Fornit Előzmény: #317290

a 900 törése egyre közelebb.

Lassan már akár a tegnapi vevők is stoppolhatnak.