Schmitt Pál javaslatára mássalhangzót ezután csak magánhangzó követhet, ami alól az államfő neve sem kivétel, de abban a második „t”-t ezentúl magáhangzónak kell tekinteni.
Schmitt Pál javaslatára mássalhangzót ezután csak magánhangzó követhet, ami alól az államfő neve sem kivétel, de abban a második „t”-t ezentúl magáhangzónak kell tekinteni.
:DDDD
Kádár és Brezsnyev azon vitatkoznak, hogy melyik katona a jobb: az orosz vagy a magyar.
- Szerintem az orosz! - kezdi Brezsnyev - Ugyanis mielőtt cselekedne, gondolkozik.
- A magyar jobb! - állítja Kádár - Az előbb ugyanis cselekszik, majd azután gondolkozik.
Ennek igazolására behívnak egy orosz katonát. Igy szól hozzá Brezsnyev:
- Itt van Kádár János, a magyar kommunista párt vezetője. Kérem, adjon neki egy nagy pofont!
A katona elgondolkozik, majd közli, hogy ő ilyet soha nem tenne.
- Rendben fiam, elmehet! - hangzik a válasz.
Behívnak egy magyar katonát is. Kádár rákezd:
- Itt van Leonyid Brezsnyev, az orosz kommunista párt vezetője! Kérem, adjon neki egy nagy pofont.
A katona odaugrik, és egy iszonyatosat lekever Brezsnyevnek.
- Jól van, elmehet!
A katona az ajtóban azonban megáll és elgondolkozik. Kádár észreveszi:
- Min gondolkozik?
- Hát csak azon, hogy nem kéne-e még egy jót bele is rúgni.
Viszont kívánom! (Most már csütörtökre...:))
Frissen lezuhanyozva állok a tükör előtt, és panaszkodom a férjemnek, hogy szerintem kicsik a melleim.
A férjem ahelyett, hogy határozottan azt mondaná, nem igaz, így szép, ahogy a természet megalkotta, kissé habozva előáll egy javaslattal:
- Ha azt akarod, hogy megnőjenek a melleid, finoman illesszél egy kis darab háromrétegű WC-papírt a kettő közé, és néhány másodpercig dörzsölgesd minden nap!
Mivel bármit hajlandó vagyok kipróbálni, megyek, hozok egy darab WC-papírt, és a tükör előtt állva elkezdem dörzsölgetni a melleim közét.
- Mennyi idő múlva hat ez? - kérdezem.
- Pár év alatt megnő - válaszolja a férjem.
Abbahagyom...
- Gondolod, hogy ha mindennap WC-papírral dörzsölgetem a melleim közét, attól megnő néhány év alatt?
Erre szemrebbenés nélkül válaszolja:
- Hát, a seggednél bevált...
Ezt ne lehetne űberelni?
Ha mégis sikerül lenyelned, akkor korrigáld nyomban a mellékhelységben ...
(Ford Fairlane Kalandjai nyomán ...)
:)
Napi Agyatlanság
Ha mindenképpen fogyni szeretnél, egyél amennyit jól esik, csak ne nyeld le!..
gondolom nála volt az új típusú fehér CL mercije, amikor összefutott lindával.....azek a csajok olyan helyezkedősek...)))
Az is érdekes, hogy nem létezik olyan csúnya sztárfocista, akinek ne valami bombanő barátnője legyen...! :-)
én is már régen, de a jókat jó feleleveníteni.
szép napot!
Ez nagyon jó! Ismertem már persze, de még most is jót tudok mosolyogni rajta.:)