Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

kosami Előzmény: #366754

romantika:

Holdtalan éjszaka. Sötét van. Csak ketten vagyunk. Előveszem a

csövemet, te tágra nyílt szemmel nézed. Kupakolunk, aztán ledugom

kicsit mélyebbre. Te óvatosan megszívod, de vigyázol. Nem szereted az

ízét, nem akarod, hogy a szádba menjen.... K.*va nehéz sötétben

benzint lopni!!!

- Nagymama, miért olyan nagy a szád?

- Nagymama, miért olyan nagy a szemed?

- Nagymama, miért olyan nagy az orrod?

- Jaj Piroska, takarodj már a fa**ba azzal a nagyítóval!

Hazaérkezik a férj és egy idegen férfit talál a feleségével az ágyban.

Megragadja a pasast és kidobja a harmadik emelet ablakából.

- Megőrültél? - sikoltja a feleség.

A férj rezignáltan:

- Aki turbékolni tud, az repülni is tud.