Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Humor

18+ Szopós horoszkóp …

#368413 KawaBazsy

18+

Szopós horoszkóp

Tudományos értekezés a felláció és az asztrológia kapcsolatáról, avagy "hogyan szopnak a lányok, csillagjegyeik szerint"?

KOS

Annak a biztos tudatában szopja a farkad, hogy az utolsó cseppet is ki fogja belőled csavarni. És milyen igaza van. Olyan, mint egy fegyelmezett, de mégis játékos, érzéki szexakció. Használja a kezét. Lenyeli. Ja, dugás nélkül hamar feszültté válik.

BIKA

"Szopni született". Érzékibb, mint bárki más. Puha a szája, és mindent tud a farkadról. Úgy szívja, mint egy folyondár. Alap, hogy lenyeli. Még a sejtjeidet is birtokolni akarja. Imád szopni, nyugodt életed lesz mellette.

IKREK

Változó. Érdemes kikapcsolni a tévét előtte, különben azt fogja nézni közben. Elég ügyes tud lenni, ha éppen olyanja van. Amúgy kurvára dekoncentrált. Időnként változtat a fogáson, mert utál unatkozni szopás közben.

RÁK

Utoljára anyád volt hozzád olyan gyöngéd, mint ő, csak máshogy. Elalszol közben, még a nyál is kifolyik a szádból. A lelkedet is leszopja. Olyan, mintha hazatérnél. Lenyeli, mert szeret.

OROSZLÁN

Lángra lobbantja a farkad, mintha egész életében erre a percre várt volna. Játékos és szenvedélyes. Fűti valami mély tűz. Nyelni méltóságán aluli, de ha nagyon felhúztad, megtesz bármit. Muszáj megdugnod cserébe, de hát ilyen az élet. ))

SZŰZ

Változó. Elküld tusolni előtte, rendet rak, beágyaz, kitakarít. Az első félórában csak tisztogatja a bránert. Nagyon érzéki tud lenni, ha jó napja van. Ha lenyeli, nagyon szeret. Néhány év után rá lehet venni. Első alkalommal valószínűleg rókázni fog.

MÉRLEG

Ahogy szopik, az csak neked szól. Nem sima szexélmény. Testével-lelkével adja a gyönyört, "megszólít". Azért él, hogy jó legyen neked. Jó esély van rá, hogy tudja a neved, nem úgy, mint a többi.

SKORPIÓ

Úgy leszop, hogy belehalsz. Mindent tud, amit lehet, amit mégsem, az valószínűleg nem is létezik. Soha többé nem akarod majd más száját. /Hát persze... / Nyilvánvaló, hogy lenyeli. Ha nem, az viszont a vég kezdete lehet.

NYILAS

Csak azért csinálja, hogy jól megdugd.

BAK

Azok nem szopnak.

VÍZÖNTŐ

Mindent elkövet, hogy ne unatkozzatok. Inkább nem csinálja, ha nincs valami ötlete. Perverz állat, hálistennek. Mindent kipróbált már. Ha peched van, feldug a seggedbe egy mű****t.

HALAK

Úgy szopik, mint egy álom. Gyakran elábrándozik közben. Megáll vele az idő. Rádpakolja a fél hűtőt, főleg a tejszínhabot. Azt hiszi, Isten lakik a farkadban. Te meg persze ráhagyod, te állat. ))

Re: nincs cím

#367888 kosami Előzmény: #367869

A székely ezermester góbé, aki ugye mindenhez ért, kimegy Magyarországra dolgozni és többek közt elmegy a kupiba.

Odamegy a "madam"-hoz és azt mondja:

- Nagyságos asszony, én egy olyan nőcskét szeretnék, aki feketébb a koromnál!!

A madam gondolkodik egy darabig, aztán előhozat egy nigériai néger nőt.

Az öreg székellyel fel is mennek a szobára. Kérdezi a "nőcske":

- Na, bácsi hát hogy szeretné?

- Egyelőre kedves hölgyem, vetkőzzon le és dőljön egy kicsikét előre! - mondja az öreg székely.

A lány hipp-hopp le is vetkőzik, egy kicsit előre dől, ahogy az öreg székely kérte.

Mustrálgatja az öreg hátulról, lehajol, feláll, hümmög magában, aztán egyszer megszólal:

- Na, kedves hölgyem, felöltözhet!

- Hát ennyi volt? - borul ki a lány - semmi aktus, semmi szex????

- Ennyi, mert engem egyelőre csak az érdekelt hogy a fekete padlócsempe a rózsaszínű fugával hogy talál!!!

A halálos ágyán kérdezi Samu Ráhelt:

- Ráhel, itt voltál velem, mikor a nácik elvették tűlünk az első boltunkat?

- Itt voltam, Samu.

- Velem voltál, mikor elvittek minket a koncentrációs táborba?

- Veled voltam.

- Velem voltál akkor is, mikor a nácik elvették tőlünk a második boltunkat is?

- Akkor is veled voltam.

- És most is itt vagy velem a halálos ágyamnál?

- Most is itt vagyok.

- Ráhel, Ráhel, nem hozol szerencsét!

A repülőn egymás mellett utazik egy zsidó és egy kínai. A zsidó megszólal:

- Ki nem állhatom a kínaiakat!

- Miért?

- Lebombáztak Pearl Harbour-t!

- Ó, azt nem kínai csinál! Az volt japán!

- Kínai, japán, koreai, az mind ugyanaz. All the same, érted?

Kis idő múlva a kínai szólal meg:

- Én nem állhat zsidókat!

- Miért?

- Elsüllyeszt Titanic!

- Azok nem a zsidók voltak, hanem egy jéghegy!

- Mi?

- Jéghegy! Iceberg, érted?

- Iceberg, Goldberg, Rosenberg... az mind ugyanaz, érted?

Kohn professzor fia, a tizenkét éves Jenő dühöng, csapkod:

- Semmit se találni ebben a **** háztartásban!

A hatéves Móricka elégedetlenül közbemorog:

- Ne beszélj ilyen csúnyán! Mit gondolsz, mi marad ilyen stílus mellett családunk kifinomult nevelési stratégiájából? Mi marad az ízlésből és a finom erkölcsiségbôl? Anyánk fennkölt stíluseszményéből? Egy nagy ló****!

Re: There'll be another bus in a month or so...

#367771 kosami Előzmény: #367769

- Mi az? F-fel kezdődik és Sz-szel végződik és női szőrzetben turkál?

- ???

- Fodrász.

Váratlanul hazamegy a férj és látja, hogy a felesége éppen szeretkezik hátulról a háziorvossal.

- Ne ijedjen meg uram, éppen a lázát mérem a feleségének.

- Én nem bánom, de ha kihúzza a hőmérőt és nem lesz rajta skála, én keresztüllövöm.

Egy szőke, egy fekete, és egy vörös nő sétál az utcán. Egyszer csak megnyílik alattuk a föld, és elkezdenek zuhanni a Pokolba, de Isten - természetesen - közbeszól. Mondja:

- Na lányok! Egy utolsó esélyt kaptok. Madár képében kirebbenhettek innen, és úgy élhetitek tovább az életeteket.

Fekete nő gondolkozik, gondolkozik.

- Én sas akarok lenni! Az olyan energikus, és csodás! Gyönyörű!

Sas képében kirepül, és tovaszáll.

Vörös nő zuhan, zuhan, és persze gondolkodik.

- Én sirály akarok lenni, mert az olyan király. Olyan szép fehér, meg minden.

Sirállyá változik, és kirepül.

Szőke nő gondolkodik, gondolkodik, és közben zuhan és csak zuhan. Egyszer csak megszólal:

- Én pingvin akarok lenni, mert az olyan édi.

Re: There'll be another bus in a month or so...

#367769 kosami Előzmény: #367747

Három hajótörött úszik az óceán közepén és egyszer csak arra jön

egy hajó tele apácákkal.

Mondják a hajótörötteknek:

- Felveszünk benneteket, de csak úgy, ha levágjuk a farkatokat.

Az egyik már nagyon nem bírja, felmászik...

Egyszer csak egy rövid fájdalmas kiáltás hallatszik.

Lassan a másik sem bírja, felmászik ő is. Egy hosszú fájdalmas

kiáltás után csönd lesz. Tempózik a harmadik, de ő sem bírja sokáig...

Felszól az apácáknak, húzzák fel őt is.

Jó, mondják az apácák, de a tiédet is le kell vágnunk.

Megkérdezi a férfi, miért volt, hogy az egyik társam rövidet kiáltott?

- Ő favágó volt, az övét egy baltával vágtuk le...

- És a másik társam miért ordított oly sokáig?

- Ő asztalos volt, az övét legyalultuk...

Elkezd röhögni a férfi, mire az apácák megkérdik, mit nevet?

Én cukrász vagyok: mire elszopogatják, csak kikötünk valahol!

Egy fickónak nagyon megt…

#367620 Fornit

Egy fickónak nagyon megtetszik a titkárnő az irodájukból, és le akar feküdni vele, de a titkárnőnek már van barátja. A fickó egy nap mégis bemegy az irodába és azt mondja neki:

- Adok neked tízezer forintot, ha lefekszel velem!

- Hogy képzeled, nem fekszem le veled. Különben is van barátom - válaszolja a titkárnő.

- De villámgyors leszek, csak ledobom a pénzt a földre, te lehajolsz érte és mire felveszed addigra kész is vagyok!

- Meggondolnám. Felhívom a barátomat - válaszolja a lány, és előveszi a telefonját, és elmondja a barátjának az ajánlatot.

- Kérjél húszezer forintot, Gizike, a lényeg hogy nagyon gyorsan kell felvenned azt a földről, és akkor addig még a sliccét se tudja majd lehúzni! Azonnal hívjál fel, ahogy megvan a pénz! - válaszolja a barátja, és a titkárnő elfogadja az ajánlatot.

Eltelik egy félóra, de nem telefonál.

Eltelik egy óra, a titkárnő még mindig nem telefonál.

Két óra múlva végre csöng a telefon:

- Drágám, ez szörnyű volt, csak egyforintosai voltak!

Való Világ beszavazó műs…

#367165 Fornit

Való Világ beszavazó műsor:

Stohl: - És belegondoltál már, hogy milyen lehet majd hogy hónapokig be lehetsz majd zárva?

Játékos: - Nem. És te?

Re: nincs cím

#366819 kosami Előzmény: #366754

romantika:

Holdtalan éjszaka. Sötét van. Csak ketten vagyunk. Előveszem a

csövemet, te tágra nyílt szemmel nézed. Kupakolunk, aztán ledugom

kicsit mélyebbre. Te óvatosan megszívod, de vigyázol. Nem szereted az

ízét, nem akarod, hogy a szádba menjen.... K.*va nehéz sötétben

benzint lopni!!!

- Nagymama, miért olyan nagy a szád?

- Nagymama, miért olyan nagy a szemed?

- Nagymama, miért olyan nagy az orrod?

- Jaj Piroska, takarodj már a fa**ba azzal a nagyítóval!

Hazaérkezik a férj és egy idegen férfit talál a feleségével az ágyban.

Megragadja a pasast és kidobja a harmadik emelet ablakából.

- Megőrültél? - sikoltja a feleség.

A férj rezignáltan:

- Aki turbékolni tud, az repülni is tud.

- Van kotonja? Hogyne, …

#366754 KawaBazsy

- Van kotonja?

Hogyne, uram. Házas embernek, vagy nőtlennek?

- Fontos ez?

- Hát persze! Nőtleneknek 7 darabos kiszerelésben van: hétfő, kedd...

Házasoknak viszont 12 db van egy dobozban: január, február...

- Kisasszony, egy kotont szeretnék vásárolni.

- Milyen méretű legyen?

- Az igazság az, hogy fogalmam sincs.

Hátramennek a raktárba méricskélni, ahonnan az eladócsaj kiszól:

- Károly, egy négyest...nem, egy ötöst, egy hatost,... nem Károly, egy

rongyot!

Egy hölgy bemegy a drogériába, majd kérdi:

- Kapható önöknél extra méretű koton?

- Természetesen. Hányat kér?

- Én egyet sem. De ha nem zavarja, leülnék és megvárnám, amíg valaki ilyet

vásárol.

Egy úr bemegy a patikába.

- Adjon egy kotont a legnagyobb méretből!

Az eladó átadja a kuncsaftnak, aki a fejére húzza.

- No de uram, ez lentre való!

- Mondja, ki fog paráználkodni? Maga, vagy én?

Egy pasas már a drogéria bejáratáról fennhangon kiáltja:

- Kisasszony, adjon egy kotont!!!

- Uram, vigyázzon a nyelvére!

- Jó. Akkor adjon kettőt.

Egy argentin kéri a patikust:

- Öreg....adjál 86 kotont.

- Sajnos csak 72 darabom van.

- Öreg,...ne szard el az estémet!!!

A pesztonka ijedten szól a négy éves kislánynak:

Vigyázz kislányom, koton van a gyepen!

- Mi az, hogy gyep?

Egy öreg nénike sétál a parkban, vele szemben jön egy ürge, akire vagy

tizenöt gyerek csimpaszkodik.

- Bocsásson meg fiatalember, ezek mind az ön gyerekei?

- Nem, én kotonárus vagyok, és ezek a reklamációk!