Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

KawaBazsy

- Van kotonja?

Hogyne, uram. Házas embernek, vagy nőtlennek?

- Fontos ez?

- Hát persze! Nőtleneknek 7 darabos kiszerelésben van: hétfő, kedd...

Házasoknak viszont 12 db van egy dobozban: január, február...

- Kisasszony, egy kotont szeretnék vásárolni.

- Milyen méretű legyen?

- Az igazság az, hogy fogalmam sincs.

Hátramennek a raktárba méricskélni, ahonnan az eladócsaj kiszól:

- Károly, egy négyest...nem, egy ötöst, egy hatost,... nem Károly, egy

rongyot!

Egy hölgy bemegy a drogériába, majd kérdi:

- Kapható önöknél extra méretű koton?

- Természetesen. Hányat kér?

- Én egyet sem. De ha nem zavarja, leülnék és megvárnám, amíg valaki ilyet

vásárol.

Egy úr bemegy a patikába.

- Adjon egy kotont a legnagyobb méretből!

Az eladó átadja a kuncsaftnak, aki a fejére húzza.

- No de uram, ez lentre való!

- Mondja, ki fog paráználkodni? Maga, vagy én?

Egy pasas már a drogéria bejáratáról fennhangon kiáltja:

- Kisasszony, adjon egy kotont!!!

- Uram, vigyázzon a nyelvére!

- Jó. Akkor adjon kettőt.

Egy argentin kéri a patikust:

- Öreg....adjál 86 kotont.

- Sajnos csak 72 darabom van.

- Öreg,...ne szard el az estémet!!!

A pesztonka ijedten szól a négy éves kislánynak:

Vigyázz kislányom, koton van a gyepen!

- Mi az, hogy gyep?

Egy öreg nénike sétál a parkban, vele szemben jön egy ürge, akire vagy

tizenöt gyerek csimpaszkodik.

- Bocsásson meg fiatalember, ezek mind az ön gyerekei?

- Nem, én kotonárus vagyok, és ezek a reklamációk!