Hozzászólás
KawaBazsy- Van kotonja?
Hogyne, uram. Házas embernek, vagy nőtlennek?
- Fontos ez?
- Hát persze! Nőtleneknek 7 darabos kiszerelésben van: hétfő, kedd...
Házasoknak viszont 12 db van egy dobozban: január, február...
- Kisasszony, egy kotont szeretnék vásárolni.
- Milyen méretű legyen?
- Az igazság az, hogy fogalmam sincs.
Hátramennek a raktárba méricskélni, ahonnan az eladócsaj kiszól:
- Károly, egy négyest...nem, egy ötöst, egy hatost,... nem Károly, egy
rongyot!
Egy hölgy bemegy a drogériába, majd kérdi:
- Kapható önöknél extra méretű koton?
- Természetesen. Hányat kér?
- Én egyet sem. De ha nem zavarja, leülnék és megvárnám, amíg valaki ilyet
vásárol.
Egy úr bemegy a patikába.
- Adjon egy kotont a legnagyobb méretből!
Az eladó átadja a kuncsaftnak, aki a fejére húzza.
- No de uram, ez lentre való!
- Mondja, ki fog paráználkodni? Maga, vagy én?
Egy pasas már a drogéria bejáratáról fennhangon kiáltja:
- Kisasszony, adjon egy kotont!!!
- Uram, vigyázzon a nyelvére!
- Jó. Akkor adjon kettőt.
Egy argentin kéri a patikust:
- Öreg....adjál 86 kotont.
- Sajnos csak 72 darabom van.
- Öreg,...ne szard el az estémet!!!
A pesztonka ijedten szól a négy éves kislánynak:
Vigyázz kislányom, koton van a gyepen!
- Mi az, hogy gyep?
Egy öreg nénike sétál a parkban, vele szemben jön egy ürge, akire vagy
tizenöt gyerek csimpaszkodik.
- Bocsásson meg fiatalember, ezek mind az ön gyerekei?
- Nem, én kotonárus vagyok, és ezek a reklamációk!