Sinkovits Imre előadásában, 1987, III Humorfesztivál
Sinkovits Imre előadásában, 1987, III Humorfesztivál
Azért elnézném hetekig is, váltott szereplőkkel ...
;)
Vicces, vagy szomorú?
https://www.youtube.com/watch?v=l75dXucNtAE&feature=player_embedded
A medve rátalál az erdőben egy bokor alatt az alvó farkasra, és ébresztgeti:
- Ébredj már te! Piroska közeleg a nagymama házához.
- Hagyjál békén fáradt vagyok.
- De farkas, nem érted? Most már tényleg fel kell kelned, Piroska mindjárt odaér a nagymama házához, és előbb még a nagymamát is fel kell falnod!
- Szállj le rólam medve, nem látod, hogy nem bírok felkelni? Egész éjjel a Kevin Costner-rel táncoltam.
Az idős házaspár a 50. házassági évfordulón egy szigetre utazik, ahol a legenda szerint olyan csodálatos fürdő van, amiben megfiatalodnak az emberek. Az üdülésről visszatérve a lányuk várja őket a repülőtéren, de sehol sem látja a szüleit. Egyszer csak odalép hozzá egy fiatal nő, a karján egy csecsemővel, és megszólítja:
- Lányom, én vagyok az, ugye nem ismersz meg? Megfiatalított a csodafürdő!
A lány döbbenten kérdezi:
- Mama, de ki ez a csecsemő?
- Az apád. Ez a hülye elaludt a vízben.
állati! :-))
Nagyon jóóóóóó :)
Merjünk nagyot hazudni - valahonnan nagyon ismerős ez a szlogen...:))
Apácákat szentel a pap, az elsőtől megkérdezi:
- Érintettél már péniszt?
- Csak az ujjammal!
- Jó, akkor mosd meg az ujjadat a szentelt vízben!
A másodiknak ugyanez a kérdés.
...- Igen, de csak a kezemmel!
- Akkor mosd meg a kezed a szentelt vízben!
Hátulról előreszól Anna nővér:
- Atyám, ihatok a vízből mielőtt Eszter nővér belemossa a seggét?
a mindenkilapja pont hu-s domain azér' odab*sz :)
Ha úgy érzed, hogy többre vagy képes az átlagnál és szeretnél elérni egy komolyabb passzív jövedelmet, akkor ne engedd el a lehetőséget, és csatlakozz a 8 éve működő, legálisan bejegyzett és elismert Elite Alliance befektetési klubhoz! Fix hozamok vannak, tőkenagyságtól függetlenül, a lekötési időktől függően: 11% - 7 napra lekötve 25% ...- 14 napra lekötve 60% - 1 hónapra lekötve 160% - 2 hónapra lekötve http://milliardosok.mindenkilapja.hu/
Van aki azt szereti, ha a motor felül van :D
A megszállott motoros nem a garázsban tartja? :)
Én nem ülnék alá :)