És én még a Portfolio hatására kezdtem el tőzsdézni. :-)
Pár fórumtéma:
19:53 | Buktás portik ide!
18:52 | Portinak mindig igaza van!
18:51 | Bukott Klónok ide!!!
"Kilukad az ózonréteg és akkor megfulladunk"
B+ :-))
"Annyiba' vigyázok a környezetemre, hogy az autóból nem dobom ki a McDonald's-os szatyrot..." :-D
Vajon úgy értette, hogy menet közben? Vagy benne gyűjti az összest? :-)
http://subba.blog.hu/2011/04/22/fold_napja_szandikaval
Mondanám, hogy vicces, de inkább fájdalmas (viszont nagyon).
Nem is tudtam hogy már megvolt a nagy lagzi. Az újságok ügyesen elterelték a köznép figyelmét :)))
Szintén a Királyi Családhoz kapcsolódó régebbi hír. 2004-ben a batman is tiszteletét tette a buckhingam palotában.
http://www.cbsnews.com/video/watch/?id=643111n&tag=related;photovideo
:-)
Félve írom a célom az Econet új befektetése akart lenni :-S
Helló Onya! Didier vagyok, képzeld, ma megint nincs mit ennünk, de legalább el tudom neked mondani mobilon.
Székely legény román lányt vesz feleségül, s ha már így esett, a
nászéjszaka előtt tanácsokat kap az apjától:
- Fiam, amikor a menyasszonnyal az ajtó elé érsz, kapd ölbe, hogy
lássa, a székely az erős. Bemész
a szobába, becsmérlően dobd az ágyra, hogy lássa, a székely az büszke.
Levetkőzöl, hogy lássa, a
székely az szép is! Aztán a többit magad is tudod...
Másnap a papa kérdi:
- Na, mit csináltál az este?
- Ölbe kaptam az ajtó előtt, hogy lássa, a székely az erős.
Becsmérlően ledobtam az ágyra, hogy lássa, a székely büszke,
levetkőztem, hogy lássa, a székely az szép is.
- És aztán?
- Aztán ott helyben kielégítettem magam.
- Micsodaaa!? Megbolondultál? Miért?
- Hogy lássa meg: a székely az független és autonóm!
A feleség nagyon szomorú és aggódik, mert az anyja súlyos betegen fekszik a kórházban.
Míg dolgozik, elküldi a férjét, hogy nézzen utána, hogy van az anyja.
Alig egy óra múlva hívja a férje telefonon, kérdi a feleség:
- Hogy van a mama?
- Anyádat bármelyik pillanatban hazaengedhetik.
- Micsoda? A mama már jobban van? És hazaengedik az intenzív osztályról?
Mi történt, mesélj!
- Nem tudom, még csak be sem engedtek hozzá. Ebben az állapotban
tilos a látogatása. Részleteket sem közöltek, de a főorvos azt mondta, hogy készüljek fel a legrosszabbra.