Regisztráció Elfelejtett jelszó

Humor

Portfolio

#375115 Tomi Vercetti

És én még a Portfolio hatására kezdtem el tőzsdézni. :-)

Pár fórumtéma:

19:53 | Buktás portik ide!

18:52 | Portinak mindig igaza van!

18:51 | Bukott Klónok ide!!!

Re: Föld Napja Szandikával

#375062 RemegoKez Előzmény: #375029

"Annyiba' vigyázok a környezetemre, hogy az autóból nem dobom ki a McDonald's-os szatyrot..." :-D

Vajon úgy értette, hogy menet közben? Vagy benne gyűjti az összest? :-)

Re: Eco és Kenya

#373279 ikszf Előzmény: #373255

Helló Onya! Didier vagyok, képzeld, ma megint nincs mit ennünk, de legalább el tudom neked mondani mobilon.

Székely autonómia :)))

#373273 Koffein

Székely legény román lányt vesz feleségül, s ha már így esett, a

nászéjszaka előtt tanácsokat kap az apjától:

- Fiam, amikor a menyasszonnyal az ajtó elé érsz, kapd ölbe, hogy

lássa, a székely az erős. Bemész

a szobába, becsmérlően dobd az ágyra, hogy lássa, a székely az büszke.

Levetkőzöl, hogy lássa, a

székely az szép is! Aztán a többit magad is tudod...

Másnap a papa kérdi:

- Na, mit csináltál az este?

- Ölbe kaptam az ajtó előtt, hogy lássa, a székely az erős.

Becsmérlően ledobtam az ágyra, hogy lássa, a székely büszke,

levetkőztem, hogy lássa, a székely az szép is.

- És aztán?

- Aztán ott helyben kielégítettem magam.

- Micsodaaa!? Megbolondultál? Miért?

- Hogy lássa meg: a székely az független és autonóm!

A feleség nagyon szomorú…

#372741 Áki01

A feleség nagyon szomorú és aggódik, mert az anyja súlyos betegen fekszik a kórházban.

Míg dolgozik, elküldi a férjét, hogy nézzen utána, hogy van az anyja.

Alig egy óra múlva hívja a férje telefonon, kérdi a feleség:

- Hogy van a mama?

- Anyádat bármelyik pillanatban hazaengedhetik.

- Micsoda? A mama már jobban van? És hazaengedik az intenzív osztályról?

Mi történt, mesélj!

- Nem tudom, még csak be sem engedtek hozzá. Ebben az állapotban

tilos a látogatása. Részleteket sem közöltek, de a főorvos azt mondta, hogy készüljek fel a legrosszabbra.