Tedd élvezhetővé a Portfoliót:
http://www.pornolize.com/translate/?lang=hu&url= http://www.portfolio.hu/hirek/lista
Tedd élvezhetővé a Portfoliót:
http://www.pornolize.com/translate/?lang=hu&url= http://www.portfolio.hu/hirek/lista
Jack és Joe baromira le akarják inni magukat, de csupán egy dollárjuk van. Jack kitalálja, hogy vegyenek belőle egy hot-dogot, amiből a virslit a gatyájába teszi, és a megbeszéltek szerint cselekednek. Belépnek a kocsmába, isznak egy csomót, majd amikor fizetésre kerülne a sor, Jack kigombolja a sliccét, előveszi a virslit, és Joe letérdelve szopogatja.
A kocsmáros erre azonnal kidobja őket, fizetés nélkül. Annyira beválik a trükk, hogy egymás után keresik fel a kocsmákat. A hetedik után azt mondja Joe:
- Te, én már nagyon unom, hogy mindig le kell térdelnem!
- Te panaszkodsz? A negyedik kocsmában elvesztettem a virslit!
A jó pálinka olyan mint az anyóshalál!
A szemet megkönnyezteti, de belülről **** jólesik!
A férfi orvoshoz megy, mert gond van a nemi életével. Az orvos Viagrát ír ki a betegnek, de csak a felét kell bevenni.
Otthon a férfi előveszi a vágódeszkát, és késsel kétfelé vágja a Viagrát.
Az egyik fele elrepül, egészen a papagáj ketrecébe, az meg egyből bekapja.
A férfi azonnal felhívja az állatorvost, és elmeséli neki, mi történt. Az állatorvos szerint, a papagájt hűvös, sötét helyre kell helyezni, mert különben elpusztul.
A férfi fogja a papagájt, és beleteszi a fagyasztóba. Természetesen megfeledkezik róla, és másfél óra után rohan a fagyasztóhoz, hogy megnézze mi lett vele.
A papagáj teljesen meg van izzadva, és lihegve így szól:
- Hú bakker, egy órát tartott, amíg széthúztam a csirke lábait!
az aprónép szaftos sztorikra éhezik :D
az aprónép előtt? :)))
így kell kielégíteni egy herceget a népe előtt :DDD
http://subba.blog.hu/2011/04/26/a_nap_kepe_juj
Ez a fej... :D
A kis zsidó gyerek a rabbihoz:
-Rabbi, mi az a privatizáció?
-Amikor elvesszük a gójoktól a pénzüket.
-És nem haragszanak érte?
-De, ezt hívjuk antiszemitizmusnak
Számomra Sinkovits volt az egyik legnagyobb színész és parodista. Akármennyire is akarta eme ténykedését a háttérbe szuszakodnia ...
Komolyan:
Általam a(z egyik) legnagyobbra becsült előadóval szólatatták meg, eme írást!
Hűűűűűű!
:)))
Akkor lenne csak érdekes mulatság ...
De azért Téged is szívesen látnálak a sorban, amikor benn állok. Bárhol. A végére érdekes lenne a tekinteted - biztosra veszem ...
;)