Regisztráció Elfelejtett jelszó

Humor

Re: A Halál hídja

#377649 matgab Előzmény: #377269

Jack és Joe baromira le akarják inni magukat, de csupán egy dollárjuk van. Jack kitalálja, hogy vegyenek belőle egy hot-dogot, amiből a virslit a gatyájába teszi, és a megbeszéltek szerint cselekednek. Belépnek a kocsmába, isznak egy csomót, majd amikor fizetésre kerülne a sor, Jack kigombolja a sliccét, előveszi a virslit, és Joe letérdelve szopogatja.

A kocsmáros erre azonnal kidobja őket, fizetés nélkül. Annyira beválik a trükk, hogy egymás után keresik fel a kocsmákat. A hetedik után azt mondja Joe:

- Te, én már nagyon unom, hogy mindig le kell térdelnem!

- Te panaszkodsz? A negyedik kocsmában elvesztettem a virslit!

A jó pálinka olyan mint …

#377222 KawaBazsy

A jó pálinka olyan mint az anyóshalál!

A szemet megkönnyezteti, de belülről **** jólesik!

A férfi orvoshoz megy, m…

#377178 kosami

A férfi orvoshoz megy, mert gond van a nemi életével. Az orvos Viagrát ír ki a betegnek, de csak a felét kell bevenni.

Otthon a férfi előveszi a vágódeszkát, és késsel kétfelé vágja a Viagrát.

Az egyik fele elrepül, egészen a papagáj ketrecébe, az meg egyből bekapja.

A férfi azonnal felhívja az állatorvost, és elmeséli neki, mi történt. Az állatorvos szerint, a papagájt hűvös, sötét helyre kell helyezni, mert különben elpusztul.

A férfi fogja a papagájt, és beleteszi a fagyasztóba. Természetesen megfeledkezik róla, és másfél óra után rohan a fagyasztóhoz, hogy megnézze mi lett vele.

A papagáj teljesen meg van izzadva, és lihegve így szól:

- Hú bakker, egy órát tartott, amíg széthúztam a csirke lábait!

Re: A királyi esküvő legviccesebb képe :D

#377127 Koffein Előzmény: #377098

így kell kielégíteni egy herceget a népe előtt :DDD

antiszemitizmus

#375600 El Kebir

A kis zsidó gyerek a rabbihoz:

-Rabbi, mi az a privatizáció?

-Amikor elvesszük a gójoktól a pénzüket.

-És nem haragszanak érte?

-De, ezt hívjuk antiszemitizmusnak

Re: Bencze Imre: Édes, Ékes Apanyelvünk

#375346 GáborGábor Előzmény: #375341

Számomra Sinkovits volt az egyik legnagyobb színész és parodista. Akármennyire is akarta eme ténykedését a háttérbe szuszakodnia ...

Komolyan:

Általam a(z egyik) legnagyobbra becsült előadóval szólatatták meg, eme írást!

Re: nincs cím

#375345 GáborGábor Előzmény: #375342

Hűűűűűű!

:)))

Akkor lenne csak érdekes mulatság ...

De azért Téged is szívesen látnálak a sorban, amikor benn állok. Bárhol. A végére érdekes lenne a tekinteted - biztosra veszem ...

;)