Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zabás Előzmény: #195913

matgab félék nem! :)))

Vagyis igen, de akkor eladom és -10% után veszek full tőkével! :)

amúgy 1000 fölé várom, hogy mennyivel azt még nem tudom, első körben örülök, ha a sávtetőt megérinti!