Re: nincs cím 2010. február 17. 16:36 Zabás Előzmény: #195913 matgab félék nem! :))) Vagyis igen, de akkor eladom és -10% után veszek full tőkével! :) amúgy 1000 fölé várom, hogy mennyivel azt még nem tudom, első körben örülök, ha a sávtetőt megérinti!