Re: nincs cím
bargain_hunter Előzmény: #195919Amerika így marad a héten, ilyen ződbe, akkor ezt is megreptetik szépen.
Legyen meg az 1000 elsőre.
900-ról várom a szintet.
Matgab jöhet velünk, törjön meg az átok, nyerjen velünk végre.
Ne sajnáljuk tőle. :-)
Legyen neki mit újra elbuknia! :-)