Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zabás Előzmény: #197786

Elég szarra sikerült a napja :( !

Csak érteném, hogy ezt miért befolyásolja annyira a nemzetközi hangulat???

Itthon nincs olyan hogy csak 1 szektor esik, bár nevetséges is mert minden szektor szinte 1 személyes :)

Na de akkor sem értem?????