Re: nincs cím
Zabás Előzmény: #197786Elég szarra sikerült a napja :( !
Csak érteném, hogy ezt miért befolyásolja annyira a nemzetközi hangulat???
Itthon nincs olyan hogy csak 1 szektor esik, bár nevetséges is mert minden szektor szinte 1 személyes :)
Na de akkor sem értem?????