KV
Rekordméretű árbevétellel emelkedő pályára áll a Nyomda
13k-s falat kaptak ki 900-on, lehet hogy újabb csillag születőben van a mai kispapír ralis napon?
A kitöréstől egy időre búcsút vehet:
http://profitline.hu/technika/elemzes/161256/Allami_Nyomda_technikai_elemzes
Osztalék megy a tartalékba:
http://profitline.hu/hircentrum/hir/161396/Akviziciora-keszul-az-Allami-Nyomda
Papír meg vissza 800-820 környékére, aztán állóvíz vagy dagonya.
Tud valaki jobbat?
Ráadásul még Egon is. :-)
Repülősök körbeküldték a várakozásukat.
Nem fest jól:
2008. Q4
Tényleges
2009. Q4
Concorde várakozás
A várt változás százalékban
Árbevétel
4.043 millió Ft
3.443 millió Ft
-14,8%
EBITDA
690 millió Ft
607 millió Ft
-12,0%
Üzemi eredmény
524 millió Ft
450 millió Ft
-14,1%
Nettó eredmény
434 millió Ft
354 millió Ft
-18,4%
Plusz a negatív hangulat, meg a közelgő választások miatti bizonytalanság,
politikai kockázatok.
Kiszórtam tegnap-ma, közel nullában.
Majd visszavesszük, ha jól kieste magát 800 körül,
vagy 940 felett, ha erőből neki megy.
Ezt a totojázást nem bírom.
Jobb most a békesség.
a chartján sem nagyon látszik! Elmutyizták rendesen ezt is!
Ismét VPOP tendert nyert az Állami Nyomda - hol a bejelentés?
Elég szarra sikerült a napja :( !
Csak érteném, hogy ezt miért befolyásolja annyira a nemzetközi hangulat???
Itthon nincs olyan hogy csak 1 szektor esik, bár nevetséges is mert minden szektor szinte 1 személyes :)
Na de akkor sem értem?????
Jövő heti reménykedés:
http://kepfeltoltes.hu/100221/ANY_2010.02.19._www.kepfeltoltes.hu_.png
Kezd olyan lenni a chartja, mint akit defibrillátorral élezgetnek remélem sikeres lesz!
Amerika így marad a héten, ilyen ződbe, akkor ezt is megreptetik szépen.
Legyen meg az 1000 elsőre.
900-ról várom a szintet.
Matgab jöhet velünk, törjön meg az átok, nyerjen velünk végre.
Ne sajnáljuk tőle. :-)
Legyen neki mit újra elbuknia! :-)
matgab félék nem! :)))
Vagyis igen, de akkor eladom és -10% után veszek full tőkével! :)
amúgy 1000 fölé várom, hogy mennyivel azt még nem tudom, első körben örülök, ha a sávtetőt megérinti!
Ne zavard el! :-)
Kellenek a vevők! ;-)
menniyt adtok, hogy ne vegyek?
Nagyon szimpatikus részvény...
Azt figyeltem, hogy ez a kis korrekció ami volt, nem nagyon ártott neki.
Herceg szerint 940 felett gyúlnak a raketták...