Re: nincs cím
rbbj11 Előzmény: #1528241. nem gondolom, h. komoly esés megrengetne bármit
2. miért ne renghetne meg? Nem tette már meg, mikor Lehmant feláldozták? Akkor is közel volt a teljes összeomlás, miért ne lhetne más formában ujra közel?
3. Megoldódott bármi? Másképp: amit bevetettek ér kutyaguminál többet a probléme orvoslására?
Akkor?