Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #152824

1. nem gondolom, h. komoly esés megrengetne bármit

2. miért ne renghetne meg? Nem tette már meg, mikor Lehmant feláldozták? Akkor is közel volt a teljes összeomlás, miért ne lhetne más formában ujra közel?

3. Megoldódott bármi? Másképp: amit bevetettek ér kutyaguminál többet a probléme orvoslására?

Akkor?