Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX0912

Re: nincs cím

#153107 kerikoma Előzmény: #153030

Most meg nincs dax követés, Otiliát meg bebetonozták 650-re... Igy nem fog beérni a shortom az tuti...

Oti topicba megnéztem a gyerkőcöket, grat mindenkinek, este talán én is fel rakom enyéimet, de hétvégén valószínübb:)

Re: nincs cím

#153030 kerikoma Előzmény: #153018

amíg dax itt szórakozik, mi is maradunk....Pedig nem nagyon akarok hétvégére poziba maradni....

Re: nincs cím

#152932 akpo7 Előzmény: #152929

Oti nem birja kiheverni a pofont, szoval nem erzem magam kenyelmetlenul a shortokkal.

Ha esetleg 100-150 ig be…

#152900 Zabás

Ha esetleg 100-150 ig beesünk ott bővítem a shortomat

Re: nincs cím

#152878 akpo7 Előzmény: #152846

Ezeknek a felteteles mondatoknak mar helye nincs. A folyamat elkezdodott, USAt letaszitottak a tronrol es ez csak tovabb fog folytatodni. Ehhez pedig meg kell egy-ket zako, mert minden szart magas aron nem vesznek meg.

Re: nincs cím

#152846 Ricsi Előzmény: #152833

Nem oldódott meg semmi, de...

Ha megint beszakad minden, nem lesz mivel visszahúzni. A részvényárak a pincében. És akkor Kína, az arabok és a ruszkik megvehetnek sok-sok céget negyedáron. Őket nem a részvényár érdekli, hanem maga a cég. Nyomott áron pl a teljes autóiparra vevő lenne kína, ebben biztos vagyok. Van 1 milliárd potenciális fogyasztójuk. Őket csak a technika érdekli, nem kell nekik márkanév, tőlük mondjuk a FORD csődbe is mehet, de megszerezték a terveket.

Ez pedig senkinek sem az érdeke a fent említetteken kívül.