Re: nincs cím
kerikoma Előzmény: #153030Most meg nincs dax követés, Otiliát meg bebetonozták 650-re... Igy nem fog beérni a shortom az tuti...
Oti topicba megnéztem a gyerkőcöket, grat mindenkinek, este talán én is fel rakom enyéimet, de hétvégén valószínübb:)