Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

kerikoma Előzmény: #153030

Most meg nincs dax követés, Otiliát meg bebetonozták 650-re... Igy nem fog beérni a shortom az tuti...

Oti topicba megnéztem a gyerkőcöket, grat mindenkinek, este talán én is fel rakom enyéimet, de hétvégén valószínübb:)