Re: nincs cím
Kitano Előzmény: #155783Üdv mindenkinek!
Majd két hete full cash-ben ülök, és csak nézek, mint Rozi a moziban. Reggel elolvastam Egont, aki ki merte jelenteni, hogy a hétfői FED beszéd agyondöfte a bikát. :-) Hát rohadt kiváncsi leszek, mert szerintem még ez évben többször új csúcsra húzzák az indexeket a most kezdődött mikulás-rallyban. Annyira szigorúan szvsz, hogy még én magam sem merem lekereskedni. :-DDD