Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #155726

nem hetit néztem. 15percesen, én állandóan azt nézem, mert minden percben itt ülünk..

akkor minek hetest nézni? :)

végül is az álló vízben rövid setupokat keresünk nem?