Re: nincs cím 2009. november 18. 10:54 Hathor Előzmény: #155726 nem hetit néztem. 15percesen, én állandóan azt nézem, mert minden percben itt ülünk.. akkor minek hetest nézni? :) végül is az álló vízben rövid setupokat keresünk nem?