Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #155685Végre beimportáltam amimba a több napos elmaradást.
Végre sikerült meglátnom a hetes emelkedő trendből való törést.
Viszont felraktam egy fibot és 21109körül támasz. (nálam)
lehet elő kellene fizetnem erstés Markersre is