Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #155685

Végre beimportáltam amimba a több napos elmaradást.

Végre sikerült meglátnom a hetes emelkedő trendből való törést.

Viszont felraktam egy fibot és 21109körül támasz. (nálam)

lehet elő kellene fizetnem erstés Markersre is