Mondjuk én is inkább arra hajlanék, hogy már visszafordíthatatlan.
Nézőpont kérdése.
Egy biztos, pozitívan sehogy nem sikerül látnom a helyzetet. :)
Mondjuk én is inkább arra hajlanék, hogy már visszafordíthatatlan.
Nézőpont kérdése.
Egy biztos, pozitívan sehogy nem sikerül látnom a helyzetet. :)
ez az....longbol kicsaptak 300 körüli átlaggal, aztán a végén 2xx-en shortba be...
remélem a gyökerek jelzáloghitelből vették meg a piacot óra alatt... ez tényleg cumiztatós nap volt..
nekem sikerült ráadnom záróban még..csak meg ne bánjam :-))) lol
pff kis számlával 255ön álltam, ott zárva a short, naggyal jóval lejjebb..
hatinak a záró könyve érdekes...600 k vételen...de eladási is sok van..én beálltam ráadni 280 on.
Én is ráadtam, egyértelmű a tetves anyját... ideg agyonüt.. bazzz mik ezek a kontik?:D
azért még ráadtam egy picit az imént...hogy ****djanak meg...
Másfél óra eszetlen emelkedés után ha bezúgnak .... pont zárásunk után,ehhez már nem nagyon van idegrendszerem.
nekem is kéne... csesszék meg. A gyertya így ótvar ronda..
150 a kt a rohadáss essen rátok..
Mer vki vmilyen poziban maradni? :DD
örvendek a stop jó anyjának :)
na ja, ez igaz..:)
Már visszafordíthatatlan, öntötték a pénzt a gazdaságba, ilyen-olyan akciók, adójóváírás, amit akarsz, mégis minden adat egyre rosszabb.