Re: gg 2009. november 6. 16:16 Ricsi Előzmény: #149955 Sok köze van. Van ingyenpénz dögivel, te mit tennél vele? Most ez a realitás. Hogy ennek mi lesz a vége, mindenki tudja, kérdés, ez mikor lesz.