Re: gg 2009. november 6. 16:20 sbbacsi Előzmény: #149957 Ennek a vége? Sok más, jóval nagyobb dolog vége előtt lesz közvetlen. Szvsz amíg nem lesz visszafordíthatatlan baj, addig nem kap észbe senki... :(