Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: gg

sbbacsi Előzmény: #149957

Ennek a vége? Sok más, jóval nagyobb dolog vége előtt lesz közvetlen.

Szvsz amíg nem lesz visszafordíthatatlan baj, addig nem kap észbe senki...

:(