Re: gl
Waszeitung Előzmény: #149977Másfél óra eszetlen emelkedés után ha bezúgnak .... pont zárásunk után,ehhez már nem nagyon van idegrendszerem.
Másfél óra eszetlen emelkedés után ha bezúgnak .... pont zárásunk után,ehhez már nem nagyon van idegrendszerem.